Hitri kontakt

Simon Stegel
+386 (0)31 728 546
info(at)zdruzenje-kos.si
Vika Klasinc
+386 (0)40 207 908
vika(at)mar-vik.si
Akta design
Predstavitveno in slikovno gradivo
+386 (0)41 323 938
podpora(at)aktadesign.si

Seznam udeležencev na Programski konferenci ZKOS 2019

Registrirani udeleženci 

Akta Design d.o.o. - Renato Knez
AMC Networks International - Nenad Nedeljković
AMC Networks International - György Bálint
ASPN - Marko Bogovac
ASTREA d.o.o. - Matej Nosan
Balkanika - Kremena Stoykova
Balkanika - Denitsa Miteva
BBC - Victorien Sanmarty
Blitz - Kristina Kera
Comtech, Ltd - Tamas Toth
Comtech, Ltd - Amrus Barnabas
Crypotguard - Krzysztof Wieczorek
Detel Global d.o.o. - Nebojša Jovanović
Detel Global d.o.o. - Borut Jočić
Detel Global d.o.o. - Milan Petković
Discovery Networks - Kenechi Belušević
Discovery Networks - Ivan Brkić
Elpas International d.o.o. - Boris Holc
Euronews - Sarah Mimouni
Euronews - Edyta Wright
EZŽ komunikacijski izdelki d.o.o. - Zvone Žagar ml.
FilmBox/SPI International - Damir Brčić
FOX Networks Group Bulgaria Ltd - Meri Al Jumaily
FOX Networks Group Bulgaria Ltd - Dušanka Ćetković
FOX Networks Group Bulgaria Ltd - Maks Oplotnik
HBO Poslovne storitve d.o.o. - Krešimir Duić
HBO Poslovne storitve d.o.o. - Marina Betević-Dadić
In Net Media d.o.o. - Zvonko Mrhar
In Net Media d.o.o. - Tatjana Baloh Leban
In Net Media d.o.o.- Slavica Simonović
Klasik TV - Zorislav Preksavec
Marcon AG - Mimica Kovać
Mar-Vik, Vika Klasinc s.p. - Vika Klasinc
Mar-Vik, Vika Klasinc s.p. - Anita Todorović
Mediada d.o.o. - Srdjan Jovanović
Mega M d.o.o. - Matej Meža
Mega M d.o.o. - Miran Meža
Mega M d.o.o. - Bojan Križ
Mega M d.o.o. - Mateja Štimulak
Mega M d.o.o. - Mateja Krajnc
MTU - Tamara Pavlovič
Nagra    Žan Godec
NBC Universal International Networks Limited - Danijela Halas
NBC Universal International Networks Limited - Ivana Basta
NBC Universal International Networks Limited - Jelena Mitrović
Novatel - Boštjan Gošnik
Optel d.o.o. - Damjan Knific
Optisis d.o.o. - Janko Novak
Optisis d.o.o. - Bojan Božič
Optisis d.o.o. - Stojan Beljev
Optisis d.o.o. - Gorazd Ribič
Pro Plus d.o.o. - Branko Čakarmiš
Pro Plus d.o.o. - Blaž Bezek
Pro Plus d.o.o. - Tomislav Kalan
Pro Plus d.o.o. - Ljubo Pavasovič
ProSaf d.o.o. - Mojca Čuk
ProSaf d.o.o. - Danilo Todorović
RTL International GmbH - Stefan Sporn
Sibila d.o.o. - Katja Novak
Skymaster - Rafał Grab
Softnet d.o.o. - Andrej Boštjančič
Softnet d.o.o. - Andrej Butkovič
Softnet d.o.o. - Nina Pengov
T-2 d.o.o. - Svetlana Manojlović
Teleste d.o.o. - Attila Pester
Teleste d.o.o. - Borut Filipič
Teleste d.o.o. - Marko Šnajder
Teleste d.o.o. - Metka Kučan-Ivšek
Teleste d.o.o. - Marijana Mlakar
Turner Broadcasting System Romania SRL - Laura Manole
United Media Production/Sportklub - Marko Simeunović
Viacom International Hungary kft - Luka Horváth
Viacom International Hungary kft - Maja Palić
Viasat World - Nataša Nedeljković
Viasat World - Katarina Djordjević
Xenya d.o.o. - Romana Juvančič

Člani ZKOS

Milan Perko, Ario d.o.o.
Jožef Kričej, CATV Radlje-Vuhred d.o.o.
Boris Vodušek, CATV Radlje-Vuhred d.o.o.
Darko Dolinšek, CATV Selnica-Ruše,kabelsko komunikacijski sistem d.o.o.
Nataša Fabčič, DOMCOMMERCE, d.o.o.
Klemen Sluga, Dostop komunikacije d.o.o.
Liza Černe, ELCATEL d.o.o.
Matjaž Gračnar, ELSTIK d.o.o.
Aco Kabanica, ELTA d.o.o.
Aleksandar Kabanica, ELTA d.o.o.
Saša Vujanović, ELTA d.o.o.
Dragan Prodić, ELTA d.o.o.
Boštjan Vidmar, EVJ Elektroprom d.o.o.
Peter Jazbinšek, JATEL TELEKOMUNIKACIJE, Peter Jazbinške s.p.
Tomi Gorjan, Kabelska televizija Nova Gorica
Stanko Posega, Kabelska televizija Nova Gorica
Jan Velikonja, Kabelska televizija Nova Gorica
Anton Šalomon, Kabelska televizija Ormož
Drago Mir, Kabelska televizija Radenci
Miran Zamuda, Kabelska televizija Radenci
Vojko Demšar, Kabelsko komunikacijski sistem Vuzenica
Klemen Kavs, KATV Bovške
Milan Vomer, KATV družba za telekomunikacije d.o.o. Dravograd
Neda Božič, KATV Livade d.o.o.
Silvo Škrbina, KATV Livade d.o.o.
Matjaž Kranjc, KA-TV TOLMIN
Andrej Raholin, KA-TV TOLMIN
Miran Dovč, KKS Kabel Kamnik
Bojan Knaver, KKS Muta d.o.o.
Mihaela Kelbič, KRS d.o.o.  KABELSKO RAZDELILNI SISTEM  Slovenske Konjice
Neda Vladič, Naklo d.o.o.
Iztok Tomazin, Naklo d.o.o.
Andrej Boštjančič, Omrežje d.o.o.
Aleš Rom, P & ROM d.n.o.
Andrej Mele, Sanmix d.o.o.
Ernest Zakarija, STUDIO PROTEUS d.o.o.
Mateja Bergoč, STUDIO PROTEUS d.o.o.
Sašo Peterca, TELEKOM SLOVENIJE d.d.
Lucija Merhar, TELEKOM SLOVENIJE d.d.
Irena Battelino, TELEKOM SLOVENIJE d.d.
Jernej Tovornik, Telekomunikacijski sistem Radvanje, Pekre, Limbuš d.d.
Marko Šter, Telemach  Pobrežje d.d.
Anže Kalan, Telemach  Tabor d.d.
Milan Kosorić, Telemach  Tezno d.d.
Adrian Ježina, Telemach d.o.o
Andrej Bergoč, TELES d.o.o.
Iztok Škofic, TELE-TV, komunikacijski enginering d.o.o.
Milan Trnovec, Trnovec Milan s.p.
Jože Weis, TV Ekran d.o.o.
Simon Stegel, ZKOS "GIZ

Uprava ZKOS 

Darko Dolinšek, predsednik uprave ZKOS
Marko Šter, nam. predsednika uprave ZKOS
Simon Stegel, sekretar uprave ZKOS
Milan Perko, član uprave ZKOS
Klemen Sluga, član uprave ZKOS
Iztok Škofic, član uprave ZKOS
Peter Jazbinšek, član uprave ZKOS
Milan Vomer, član uprave ZKOS
Aleš Rom, član uprave ZKOS
Stanko Posega, predsednik Nadzornega odbora ZKOS »GIZ«
Peter Grad, pravni svetovalec, Odvetniška družba Pantelič

Gostje konference ZKOS 2019

Tamara Vonta, Ministrstvo za kulturo, direktorat za medije
Skender Adem, Ministrstvo za kulturo, sekretar na Direktoratu za medije
Branko Jezovšek, Ministrstvo za kulturo, podsekretar na Direktoratu za medije
Marko Simončič, AKOS
Tajana Pintar, AKOS
Dr. Maja Bogataj Jančič, Inštitut za intelektualno lastnino
Samo Šter, SRDF
Vladimir Milosavljević, namestnik predsednika PUKOS
Dragan Milosavljević, član uprave PUKOS
Miroslav Stanojević, sekretar uprave PUKOS
Rajko Djordjević, Združenje Radiodifuznih medijev pri GZS
Aleš Lipičnik, Predsednik Sveta za radiodifuzijo
Samo Šter, član Sveta za radiodifuzijo
Jože Vojković, MJU, Direktorat za informacijsko družbo
Natalija Kralj, MJU, Direktorat za informacijsko družbo
Mojca Jarc, MJU, Direktorat za informacijsko družbo
Albert Gyurica, RTV Slovenija